Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 listopada 2017 w auli ZSP 1 odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za poprzedni rok szkolny.

Organizatorem podsumowania był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tomaszowie Maz. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta oraz przedstawiciele wszystkich wyróżnionych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tomaszowskiego.

Wszystkie wyróżnione szkoły otrzymały okazałe puchary i dyplomy. Wśród najlepszych szkół ponadgimnazjalnych nie mogło zabraknąć także naszej szkoły.

W ramach Licealiady 2016/17 w  rywalizacji chłopców zajęliśmy II miejsce a wśród dziewcząt III miejsce .

Delegację naszej szkoły z p. Dyrektorem Tomaszem Migałą na czele stanowili uczniowie, którzy w znaczący sposób przyczynili się do zajęcia tak dobrych lokat we współzawodnictwie sportowym – Alicja Karaszewska, Aleksandra Gwizdoń, Patryk Muchlada oraz Szymon Madzio.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom ZSP 8, którzy w poprzednim roku szkolnym godnie reprezentowali naszą szkołę w rywalizacji sportowej w ramach Licealiady.

Mamy również nadzieję, że i ten rok szkolny zaowocuje podobnymi lub lepszymi wynikami.

Dziękujemy i gratulujemy.

 

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…