„Za kurtyną” – plany na najbliższy czas

„Za kurtyną” – plany na najbliższy czas

W tym roku szkolnym zespół artystyczny „Za kurtyną”, działający w ZSP nr 8, współpracuje z Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Tworzy go młodzież naszej szkoły. Wśród uczestników są aktorzy, muzycy, wokaliści, osoby zajmujące się aranżacją sceny, fotograf, operatorzy światła, dźwięku, specjaliści od montażu filmów i nagrań. Jest nas 20. Spotykamy się w każdy piątek w godzinach 15.00-18.00. Bywa, że nasze próby odbywają się kilka razy w tygodniu. W chwili obecnej pracujemy nad spektaklem pt.”Ona czy nie ona”, w reżyserii Pań Izabeli Szymańskiej i Moniki Migały. Zamierzamy wystawić sztukę podczas tomaszowskich „Teatraliów”, które odbędą się 22 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Po konfrontacjach, będziemy zajmować się przygotowaniem montażu słowno-muzycznego, który zaprezentujemy podczas grudniowego spotkania z rodziną płk. Witolda Pileckiego. Do grupy należą: Kaja Kołodziejska, Aniela Bezat, Jakub Molga, Elżbieta Rudzka, Szymon Pietruszczak, Adrian Skoneczny, Eliza Rochala, Julia Sobolewska, Julia Świerkowska, Aleksandra Wojtaszek, Dominika Szymańska, Anna Pająk – dekoracje, Bartosz Łyś, Oliwia Majewska, Wiktor Weprzędz – montaż filmowy, Oskar Kamiński – fotograf, Szymon Kazimierski, Dawid Świderek, Jakub Dworak, Michał Zając – obsługa techniczna. Uczniów naszej szkoły prosimy o duchowe wsparcie w trakcie konkursu. Trzymajcie za nas kciuki:-) Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z prób:

 

Podobne