Siatkarze z Nadrzecznej z pucharem!

Siatkarze z Nadrzecznej z pucharem!

W dniu 26 października 2017r., w hali „gastronomika”  odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora ZSP nr 2. W turnieju wzięły udział cztery szkoły ponadgimnazjalne: gospodarze ZSP nr 2, ZSP nr 8, I LO oraz  II LO. W wyniku losowania nasz zespół w półfinale zagrał z II Liceum Ogólnokształcącym. Uczniowie ZSP nr 8 wygrali zdecydowanie 2:0 i awansowali do finału. W drugim półfinale I LO pokonało ZSP nr 2 w stosunku 2:0. W meczu  o trzecie miejsce lepsi okazali się uczniowie II LO. Nasz zespół w meczu finałowym zmierzył się z I Liceum Ogólnokształcącym. Z przebiegu całego spotkania gra toczyła się niezwykle wyrównanie. W pierwszym secie uczniowie naszej szkoły po bardzo zaciętej końcówce wygrali 30:28. W drugiej odsłonie prowadzenie zdobyło I LO, jednak w końcówce ponownie górą byli uczniowie z Nadrzecznej, wygrywając całe spotkanie 2:0 i zdobywając tym samym Puchar Dyrektora ZSP nr 2. Zespół zagrał w składzie:  Szymon Madzio, Michał Lechowski, Bartłomiej Pająk, Mikołaj Kubryn, Kacper Rebzda, Kacper Sulma, Mariusz Owczarek, Bartłomiej Wilk, Kacper Wilk, Wiktor Jóźwik i Marcel Goździk. Opiekunem był Tomasz Migała.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…