Tym razem srebro w sztafetach

Tym razem srebro w sztafetach

Kolejny bardzo dobry występ zanotowała żeńska sztafeta przełajowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8.  Podczas rozgrywanych 20 października 2017 Mistrzostw Rejonu dziewczęta naszej szkoły wywalczyły drugie miejsce, dające im awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Poddębicach 25.10.2017.  Lepsza od naszej sztafety okazała się tylko ekipa z Opoczna. Niestety, do finału wojewódzkiego nie awansowali chłopcy którzy tym razem zajęli czwarte miejsce.

Barw ZSP 8 broniły: Paulina Dziubałtowska, Aleksandra Gwizdoń, Sandra Piotrowska, Patrycja Kwapisz, Justyna Franas, Nina Wojciechowska, Natalia Głowacka, Elżbieta Rudzka i Justyna Kuta. Gratulujemy i życzymy dobrego występu na zawodach wojewódzkich.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…