Złota Nadrzeczna

Złota Nadrzeczna

Rewelacyjnie spisały się zespoły dziewcząt i chłopców naszej szkoły podczas rozegranych 16 października 2017 Mistrzostw Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Wygrywając ze znaczną przewagą, zarówno wśród dziewcząt i chłopców, nasi uczniowie nie pozostawili złudzeń, która szkoła dominuje w tym roku szkolnym pośród sztafet przełajowych tomaszowskich szkół ponadgimnazjalnych. Dystans był nie lada wyzwaniem szczególnie dla dziewcząt. Zarówno wśród dziewcząt i chłopców biegano na dystansie 8 x 1200 metrów. Obie sztafety zapewniły sobie udział w zawodach półfinałowych.

Tegoroczni Mistrzowie Powiatu startowali w składzie ( wg kolejności zmian):

Dziewczęta: Justyna Franas, Natalia Głowacka, Aleksandra Gwizdoń, Nina Wojciechowska, Elżbieta Rudzka, Sandra Piotrowska, Wiktoria Nowak i Paulina Dziubałtowska.

Chłopcy: Dawid Kwarciany, Filip Kowalski, Marcin Bielas, Michał Dziubiński, Adrian Odziemek, Sebastian Drochliński, Kacper Błaszczyk i  Patryk Muchlada.

Zespoły wspierali także Justyna Kuta i Paweł Owczarek.

Wielkie słowa uznania za wspaniałą walkę sportową.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…