Liga Lekkoatletyczna

Liga Lekkoatletyczna

W dniu 04.10.2017r. na stadionie lekkoatletycznym COS w Spale odbyły się zawody drużynowe w lidze lekkoatletycznej.
Bardzo dobrze zaprezentowali się podczas lekkoatletycznych zmagań uczniowie ZSP 8 , którzy w rywalizacji powiatowej zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zajęli drugie miejsca. W klasyfikacji dziewcząt lepsze okazało się I LO a wśród chłopców ZSP 1.
Naszą szkołę reprezentowali :
dziewczęta- Malwina Kopeć, Izabela Tejchman, Aleksandra Pietrzyk, Agata Lutek, Karolina Bosiek, Agata Sołtys, Aleksandra Gwizdoń, Paulina Dziubałtowska, Justyna Franas, Adrianna Ornafa, Jowita Zagajewska, Natalia Piątkowska, Natalia Głowacka, Weronika Koselak i Nikola Stępień
chłopcy- Kacper Wilk, Bartłomiej Wilk, Adrian Skoneczny, Damian Żurek, Paweł Owczarek, Filip Kowalski, Dawid Kwarciany, Michał Dziubiński, Jakub Dworak, Bartłomiej Pająk, Patryk Muchlada, Mikołaj Kubryn i Marcin Bielas.

Opiekun: p.Monika Morga i p.Przemysław Baran.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…