INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

22 września 2017 odbyły się pierwsze tegoroczne zawody w ramach LICEALIADY 2017/18.

Na błoniach koło Areny Lodowej przeprowadzono indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Nowak, Justyna Franas, Natalia Głowacka, Aleksandra Gwizdoń, Aleksandra Ślifierska, Patryk Muchlada, Filip Kowalski, Kacper Błaszczyk, Dawid Kwarciany i Jakub Tokarski.

Na ciężkiej, mokrej i miejscami błotnistej nawierzchni rewelacyjnie spisał się Patryk Muchlada zdobywając mistrzostwo powiatu. Tuż za podium na czwartej pozycji uplasował się Filip Kowalski. Uczniowie ci zapewnili sobie udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Uniejowie 28.09.2017.

Wśród dziewcząt z naszej szkoły najlepiej zaprezentowała się Wiktoria Nowak z kl. 2B kończąc rywalizację na 7 miejscu.
W klasyfikacji punktowej drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce a dziewcząt trzecie.

Gratulujemy dobrej sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…