Medalowa plaża

Medalowa plaża

Dnia 08.06.2017 na przystani OSiR nad Pilicą odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach tych udział wzięły wszystkie tomaszowskie szkoły średnie.

Rewelacyjnie zaprezentowały się ekipy Zespołu Szkół Ponadgimnajalnych nr 8, które wywalczyły medale i zapewniły sobie udział w Mistrzostwach Rejonu.

Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z ZSP nr 8 wygrywając wszystkie swoje mecze i jednocześnie zostali Mistrzami Powiatu. Złoci medaliści występowali w składzie: Michał Lechowski, Kacper Sulma i Kacper Rebzda.

Srebrne medale Mistrzostw Powiatu wywalczyły siatkarki z ZSP 8. W meczu finałowym dziewcząt nasze panie musiały uznać wyższość  bardziej doświadczonych i już II ligowych zawodniczek z II LO. Naszą szkołę reprezentowały: Agata Lutek, Patrycja Lubicka i Aleksandra Gwizdoń.

Gratulujemy bardzo dobrej sportowej postawy i życzymy kolejnych sukcesów w dalszych zawodach.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…