Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich

W piątek 28.04.2017 r. pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów. Uroczystość zgromadziła nauczycieli, przyszłych maturzystów, uczniów klas pierwszych i drugich oraz licznie przybyłych rodziców.

Długo wyczekiwaną chwilę wręczenia świadectw ukończenia szkoły wraz z nagrodami i dyplomami dla artystów, honorowych krwiodawców, sportowców, wolontariuszy i laureatów konkursów poprzedziło wystąpienie pana Dyrektora Tomasza Migały, który nakreślił wzruszające portrety odchodzących klas trzecich oraz ich wychowawców, podziękował nauczycielom i rodzicom za wysiłek dydaktyczny i wychowawczy, wszystkim absolwentom życzył sukcesów na egzaminie maturalnym.

W imieniu rodziców głos zabrała pani Bożena Matuszewska – Pająk , która podkreśliła, jak ważnym etapem w życiu młodych ludzi był okres nauki w III Liceum Ogólnokształcącym, a także podziękowała za trzyletnią opiekę nad młodzieżą.,

Tegoroczne pożegnanie z pewnością w sposób wyjątkowy zapamiętają uczennice wyróżnione za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie: Klaudia Bułka z klasy III A oraz z klasy III B – Wioletta Pasierb i Adrianna Chachuła, która uzyskała także tytuł Ucznia Roku 2016/17. Uhonorowani listami gratulacyjnymi za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną szkole zostali również rodzice maturzystów.

Przedstawiciele klas drugich wręczyli absolwentom symboliczne upominki – kubki z wizerunkiem i logo szkoły oraz pożegnali starszych kolegów programem artystycznym

„Do zobaczenia w dorosłym życiu…”

Uroczystość została przygotowana dzięki współpracy nauczycieli: p.Dariusza Jachimowskiego, p.Renaty Kurkarewicz, p.Beaty Węglińskiej, p.Joanny Kosior, p.Alicji Barszczyk, p.Katarzyny Sikory – Łępickiej.

Podobne