Apel – nagrody, wyróżnienia

Apel – nagrody, wyróżnienia

Tuż przed świętami wielkanocnymi odbył się apel, na którym podsumowano osiągnięcia uczniów naszej szkoły na szczeblu szkolnym, miejskim i wojewódzkim.

Karolina Bosiek i Damian Żurek najlepsi w konkursie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca powiatu tomaszowskiego.

Olbrzymi sukces odniosła dwójka naszych uczniów reprezentujących barwy Polski i klubu Pilica Tomaszów w łyżwiarstwie szybkim. Karolina Bosiek zdobyła pierwsze miejsce w corocznym, niezwykle silnie obsadzonym konkursie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca powiatu. Drugie miejsce zajął również uczeń naszej szkoły, Damian Żurek.

Siatkarze naszej szkoły ze srebrem w Mistrzostwach Województwa

Wielkim sukcesem zakończył się finałowy turniej mistrzostw województwa łódzkiego w siatkówce, w którym siatkarze naszej szkoły zdobyli srebrny medal. Skład „srebrnej drużyny:” Szymon Madzio, Marcel Goździk, Michał Lechowski, Bartłomiej Pająk, Mikołaj Kubryn, Kacper Rebzda
Szymon Szewczyk, Kacper Sulma, Mariusz Owczarek, Arkadiusz Grad, Bartłomiej Wilk, Kacper Wilk, opiekun p. Tomasz Migała

Seminarium uczniowsko – studenckie i wyróżnione prace

W połowie marca nasi uczniowie wzięli udział w Seminarium Uczniowsko-Studenckim pt „Problemy Ochrony Środowiska” organizowane przez Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Wyróżnienie za swoją „Recyclingową rewię mody” otrzymały Aleksandra Kowalska i Julia Pazurek. Opiekun: p. Sikora – Łępicka Katarzyna.

Konkursy historyczne  i sukcesy naszych uczniów

6 marca odbył się finał wojewódzki konkursu „Żołnierze wyklęci obudźcie Polskę”. Wśród finalistów znalazł się uczeń naszej szkoły Kamil Plich. Opiekunowie: p. Grażyna Górlaczyk i p. Piotr Dębicki.

Z kolei 15 marca w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Olimpiady Solidarności. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Kot (IIIC), Klaudia Mazur i Mateusz Lizut (IIA). Aleksandra Kot uzyskała drugi wynik spośród reprezentantów tomaszowskich szkół. Opiekun: p. Piotr Dębicki

Dzień Matematyki i konkurs matematyczny

 Podsumowaliśmy również konkurs, który odbył się w ramach szkolnego Dnia Matematyki. Zwycięzcą dyktanda matematycznego  został Kamil Nockowski (IITB).  Turniej matematyczny wygrała drużyna z klasy III B w składzie Arkadiusz Grad i Dawid Młynarczyk. Zaś Najwyższy wynik w MATIGMIE uzyskała drużyna z klasy III B w składzie: Momika Aleksandrzak, Adrianna Chachuła i Wioletta Pasierb. W konkursie klasowym 1 miejsce zdobyła klasa III B.

Podobne