Nadrzeczna mistrzem powiatu w piłce siatkowej chłopców

Nadrzeczna mistrzem powiatu w piłce siatkowej chłopców

Uczniowie ZSP nr 8 wywalczyli złoty medal w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

W rozgrywkach grupowych nasza drużyna pewnie pokonała z II LO 2:0 i z ZSP nr 2 2:0. W dniu dzisiejszym w półfinale, nasi chłopcy pokonali l LO 2:0. Los chciał, że w finale spotkali się ponownie z drużyną II LO. We wspaniałym stylu, przy dopingu naszej młodzieży wygrali 2:0 (25:9, 25:19).

W najbliższy czwartek reprezentacja ZSP 8 rozegra półfinał mistrzostw województwa w hali przy ul. Nadrzecznej. Przypomnijmy, że na obecnym etapie rozgrywek, nasza młodzież obroniła tytuł z ubiegłego roku. Mamy nadzieję, że będzie ją stać na walkę o medal w mistrzostwach województwa. Rok temu, nasza reprezentacja wywalczyła srebrny medal.

ZSP 8 w składzie: Szymon Madzio, Marcel Goździk, Michał Lechowski, Bartłomiej Pająk, Mikołaj Kubryn, Kacper Rebzda, Szymon Szewczyk, Kacper Sulma, Mariusz Owczarek, Arkadiusz Grad, Bartłomiej Wilk i Kacper Wilk.

Opiekunem drużyny jest Tomasz Migała.

Obsługa zawodów: Aleksandra Ślifierska, Alicja Karaszewska, Nikola Stępień.

Foto: Izabela Miksa.

Wsparcie z trybun: jak zwykle niezawodne, zjednoczone siły III LO i T6 😀

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…