Sportowe podsumowanie półrocza

Sportowe podsumowanie półrocza

14 lutego 2017 podczas apelu szkolnego odbyło się podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów ZSP 8.

Po długim oczekiwaniu w końcu pojawiły się w szkole medale imprez sportowych w ramach Licealiady, w których startowali nasi reprezentanci w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/17. Dyrektor szkoły p.Tomasz Migała nagrodził medalami uczniów, którzy zajmowali miejsca na podium w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych. Swoje medale odebrali:

Kacper Błaszczyk –  II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

Paulina Dziubałtowska – III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

Benedykt Baryś, Ernest Belica, Marcin Bielas, Kacper Błaszczyk, Kacper Borkowski, Mikołaj Kubryn, Szymon Madzio, Jakub Matecki, Hubert Niemiec, Krystian Pełka, Kacper Szopa, Kacper Wilk i Szymon Wysmyk – I miejsce w lidze lekkoatletycznej

Kacper Błaszczyk, Partyk Muchlada, Paweł Owczarek, Kacper Borkowski, Jakub Matecki, Jacek Witek, Marcin Bielas, Szymon Madzio, Krystian Pełka i Mikołaj Kubryn – I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych

Agata Lutek, Aleksandra Gwizdoń, Paulina Dziubałtowska, Aleksandra Ślifierska, Alicja Karaszewska, Nikola Stępień, Ewelina Sobczyńska, Aleksandra Kłobucka, Małgorzata Gielec i Anna Kaczmarek – III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych

Kamila Bieniek, Małgorzata Gielec, Ewa Goździk, Kamila Jeżak, Alicja Karaszewska, Aleksandra Ślifierska, Weronika Koselak, Daria Kuta, Katarzyna Pająk, Elżbieta Rudzka i Magdalena Wojtala – III miejsce w piłce ręcznej

Marcin Bielas, Kacper Błaszczyk, Jakub Dworak, Michał Dziubiński, Kacper Włodarski, Szymon Madzio, Hubert Niemiec, Paweł Owczarek, Marcel Pawłowski, Dawid Reszka, Kacper Sulma, Bartłomiej Wójciak i Michał Zając – III miejsce w piłce ręcznej

Katarzyna Pająk, Karolina Dziubałtowska i Martyna Misiak – III miejsce w drużynowym tenisie stołowym

Julia Bardini, Karolina Dziubałtowska, Emilia Kupis, Izabela Miksa, Martyna Misiak, Ewelina Nabiałek, Joanna Pucko, Eliza Rochala, Marlena Tejchman i Andrea Walczak – III miejsce w drużynowych zawodach pływackich

Benedykt Baryś, Kacper Błaszczyk, Kacper Borkowski, Jakub Dworak, Kacper Kurc, Patryk Muchlada, Bartłomiej Wilk, Kacper Wilk, Wiktor Wojnowski i Daniel Życzyński –  III miejsce w drużynowych zawodach pływackich

Gratulujemy i dziękujemy za piękną sportową postawę w pierwszym półroczu 2016/17 jednocześnie życząc sukcesów w pozostałych imprezach z kalendarza Licealiady.

P.Baran

komentarze

Podobne