Dwa brązowe medale pływaków ZSP 8

Dwa brązowe medale pływaków ZSP 8

20 grudnia 2016 w pływalni ZS 4 odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym. Zespół każdej szkoły składał się z 10 uczestników a każdy z nich miał do przepłynięcia 50 metrów stylem dowolnym.

W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy po zaciętej rywalizacji zdobyli dwa brązowe medale .

ZSP 8 reprezentowały: Julia Bardini 3B, Joanna Pucko 3C, Martyna Misiak 3C, Ewelina Nabiałek 2B, Eliza Rochala 1B, Izabela Miksa 3A, Marlena Tejchman 3C, Karolina Dziubałtowska  3A, Andrea Walczak 2A i Emilia Kupis 2B.

Drużyna chłopców: Benedykt Baryś 3C, Kacper Błaszczyk 2B, Kacper Borkowski 2TB, Jakub Dworak 1A, Kacper Kurc 1B, Patryk Muchlada 2TB, Bartłomiej Wilk 1A, Kacper Wilk 1A, Wiktor Wojnowski  1TA i Daniel Życzyński 2TB.

Gratulujemy.

 

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…