III Miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

III Miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

14 grudnia 2016 w hali ZSP 2 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach tych udział wzięły wszystkie tomaszowskie szkoły.

Nasze dziewczęta swoje mecze  eliminacyjne rozgrywały w grupie 4 drużynowej. W pierwszym meczu tenisistki z naszej szkoły pokonały II LO 3:1, w drugim pojedynku zwyciężyły ZSP 3 w stosunku 3:0 a w ostatnim meczu uległy 3:2 dziewczętom z I LO. W pojedynku półfinałowym niestety nie udało się pokonać zwyciężczyń drugiej grupy czyli ZSP 2. Jednak w meczu o trzecie miejsce nasze zawodniczki pewnie pokonały ZSP 1 i wywalczyły brązowe medale Mistrzostw Powiatu.  Mecze stały na wysokim poziomie sportowym i obfitowały w wiele fantastycznych zagrań.

Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna  Pająk, Karolina Dziubałtowska  i Martyna Misiak.

Gratulujemy ! 😀

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…