Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w ZSP 8

W dniu 6 grudnia 2016 r. w hali sportowej przy Nadrzecznej rozegrany został Ogólnoszkolny Turniej Piłki Siatkowej. W siatkarskich zmaganiach uczestniczyły sportowe reprezentacje dziewcząt i chłopców z dziewięciu klas, które zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Łącznie w turnieju uczestniczyło około 90 zawodników. Zwycięzcami poszczególnych grup zostały zespoły LO IIA, T IIAB, LO IIB.

W meczach finałowych nie zawiódł faworyt turnieju, reprezentacja klasy LO IIA, która w starciu o pierwsze miejsce, po ciekawym i zaciętym pojedynku, pokonała zespół T IIAB. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z klasy LO IIB.

Zwycięski zespół reprezentowali: Lutek Agata, Koselak Weronika, Lubicka Patrycja, Lechowski Michał, Kubryn Mikołaj, Pajak Bartłomiej i Chachuła Mateusz.

Turniej zakończył się wręczeniem nagród dla trzech najlepszych siatkarskich drużyn. Impreza mikołajkowa wyzwoliła mnóstwo emocji, ale przebiegała w sportowej atmosferze, przy muzycznych rytmach, ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową walkę.