Współzawodnictwo sportowe – podsumowanie

Współzawodnictwo sportowe – podsumowanie

W dniu 25 października 2016 r. w Ośrodku Kultury „Tkacz” odbyło się uroczyste posumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Tomaszowskiego w roku szkolnym 2015/2016.

Podczas sportowej gali Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, Leszek Dąbrowski przedstawił wyniki rywalizacji sportowej szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Tomaszowskiego.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych we współzawodnictwie sportowym dziewcząt I miejsce zajęła reprezentacja II LO, II miejsce wywalczyły dziewczęta z I LO, a na trzeciej pozycji uplasowały się zawodniczki z ZSP 2. Nasze dziewczęta z ZSP 8, w ostatecznej klasyfikacji, znalazły się tuż za podium zajmując IV miejsce (przegraliśmy rywalizację o trzecie miejsce zaledwie 6 punktami).

W rywalizacji chłopców szkół ponadgimnazjalnych bardzo dobrze zaprezentowała się męska reprezentacja naszej szkoły. Chłopcy z ZSP 8 zajęli II miejsce wśród szkół powiatu tomaszowskiego ustępując jedynie drużynie sportowej z ZSP 1. Trzecie miejsce zajęła prezentacja chłopców z I LO.

Wszystkim naszym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…