Sukcesy ZSP 8 w przełajach

Sukcesy ZSP 8 w przełajach

Złoto chłopców i brąz dziewcząt z ZSP 8 w Powiatowych Sztafetach Przełajowych.

Znakomicie spisały się reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Tomaszowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 17 października 2016 roku na tzw. tomaszowskich błoniach nad Pilicą.

Rewelacyjnie wystartowała męska reprezentacja naszej szkoły, która zajęła I miejsce wśród szkół powiatu tomaszowskiego i awansowała z pierwszego miejsca do półfinału Mistrzostw Województwa, który odbędzie się w najbliższy piątek 21 października 2016 r.

ZSP 8 w Sztafetowych Biegach Przełajowych reprezentowali: Muchlada Patryk, Błaszczyk Kacper, Pełka Krystian, Owczarek Paweł, Kubryn Mikołaj, Madzio Szymon, Witek Jacek, Matecki Jakub, Bielas Marcin i Borkowski Kacper.

Bardzo dobrze spisały się również nasze dziewczęta, które po wspaniałej walce zajęły III miejsce w powiecie. W barwach ZSP 8 wystąpiły: Dziubałtowska Paulina, Kaczmarek Anna, Gwizdoń Aleksandra, Lutek Agata, Ślifierska Aleksandra, Karaszewska Alicja, Kłobucka Aleksandra, Gielec Małgorzata, Sobczyńska Ewelina i Stępień Nikola. Na szczególną uwagę zasługuje fantastyczny bieg Pauliny Dziubałtowskiej, która na ostatniej zmianie zniwelowała ponad stumetrową przewagę zawodniczek z ZSP 2 i wyprowadziła nasz zespół na medalową pozycję.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i dziękujemy!

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…