Sukcesy Nadrzecznej w Lidze LA

Sukcesy Nadrzecznej w Lidze LA

W dniu 7 października 2016 roku zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze LA. Tegoroczne zawody lekkoatletyczne odbyły się na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.

benedykt_barysBardzo dobrze wystartowała męska reprezentacja naszej szkoły, która w końcowej klasyfikacji zajęła I miejsce wśród szkół powiatu tomaszowskiego i III miejsce w rejonie ustępując jedynie szkołom z Opoczna.

ZSP 8 w zawodach Ligi LA reprezentowali: Belica Ernest, Pełka Krystian, Wilk Kacper, Baryś Benedykt, Wysmyk Szymon, Szopa Kacper, Matecki Jakub, Borkowski Kacper, Kubryn Mikołaj, Bielas Marcin, Madzio Szymon, Niemiec Hubert i Błaszczyk Kacper. Nasi chłopcy zgromadzili łącznie 1016 punktów, z czego najwięcej zdobyli: Baryś Benedykt-141 pkt. (bieg na 400m), Pełka Krystian-138 pkt. (bieg na 100m), Błaszczyk Kacper-120 pkt. (pchnięcie kulą), Niemiec Hubert-116 pkt.(pchnięcie kulą) i Wilk Kacper-108 pkt.(bieg na 100m) oraz 125 pkt. Belica E., Baryś B., Wilk K., Pełka K. w biegu sztafetowym 4x100m.

Dzielnie walczyły również nasze dziewczęta, które ostatecznie zajęły IV miejsce w powiecie i V miejsce w rejonie.

W barwach ZSP 8 wystąpiły: Kocik Julia, Ślifierska Aleksandra, Karaszewska Alicja, Sołtys Agata, Lutek Agata, Kaczmarek Anna, Dziubałtowska Paulina, Kłobucka Aleksandra, Koselak Weronika, Pietrzyk Aleksandra, Ornafa Adrianna, Matuszewska Martyna i Piątkowska Natalia.

Gratulujemy i dziękujemy!

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…