V Regaty Nauczycieli i Pracowników Oświaty

W dniu 23 września 2016 roku na akwenie Zalewu Sulejowskiego odbyły się V Regaty Nauczycieli i Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego Odział w Tomaszowie Mazowieckim. Organizatorami regat był Odział Ligi Morskiej i Rzecznej z Tomaszowa Mazowieckiego, Port Jachtowy „Maruś” oraz Szkoła Żeglarstwa „Bluebingo.pl”.

W sprzyjających warunkach pogodowych rozegrane zostały trzy biegi, po których wyłoniono zwycięzcę. Został nim Michał Kurzyk – reprezentujący szkołę językową „Bingo School”.

Nasza załoga w składzie: Dariusz Jachimowski – sternik, Monika Morga oraz Piotr Dębicki również spisała się bardzo dobrze i stanęła na trzecim miejscu podium.

Gratulujemy zwycięscy oraz pozostałym uczestnikom regat, a organizatorom i fundatorom serdecznie dziękujemy za przygotowanie regat i drobne upominki.