Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych

Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych

20 maja na hali sportowej naszej szkoły odbył się już po raz kolejny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr8. W tegorocznych zawodach wzięły udział 4 szkoły gimnazjalne tj. Gimnazjum w Komorowie, Gimnazjum w Wiadernie, Gimnazjum w Rzeczycy oraz Gimnazjum nr3 z Tomaszowa Maz. Turniej został rozegrany systemem pucharowym, w grupie I rywalizowały ze sobą Gimnazjum nr3 i Gimnazjum w Komorowie, które pokonało sowich rywali 0:2 i tym samym zapewniło sobie grę o pierwsze miejsce. W grupie II rywalizacja pomiędzy Gimnazjum w Rzeczycy a Gimnazjum w Wiadernie była bardzo zacięta, ale to Rzeczyca wywalczyła sobie w tym meczu zwycięstwo.Kolejność zajętych miejsc w tym turnieju była następująca:

I miejsce Gimnazjum w Rzeczycy

II miejsce Gimnazjum w Komorowie

III miejsce Gimnazjum w Wiadernie

IV miejsce Gimnazjum nr3 w Tomaszowie Maz.

Po rozegranych meczach Dyrektor szkoły Tomasz Migała wręczył  drużynom dyplomy i medale, a zwycięskiej drużynie wygrany puchar. Sędziami turnieju byli absolwenci naszej szkoły: Łukasz Zawisza i Łukasz Kamiński.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…