Licealiada – siatkówka chłopców

Licealiada 2016 – Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

W grupie A spotkały się drużyny II LO, ZSP 2, ZSP 6 i ZSP 8. W grupie B grały natomiast I LO, ZSP 1 i ZSP 3.

Turniej grupy A rozgrywany był w hali przy ul. Nadrzecznej. Gospodarze, tj. drużyna ZSP 8 nie dała szans rywalom nawet na ugranie jednego seta i pewnie wygrała swoją grupę w każdym meczu pokonując rywali 2:0. W grupie B, rozgrywanej w I LO, walka była bardziej dramatyczna, gdyż każda z drużyn zaliczyła jedną porażkę i odniosła jedno zwycięstwo. I LO zajęło drugie miejsce premiujące je awansem dzięki lepszemu stosunkowi setów.

ZSP 3

Do jutrzejszego turnieju awansowały drużyny z dwóch pierwszych miejsc w obu grupach. Gospodarzem będzie ZSP 8. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9.00 w hali przy ul. Nadrzecznej. Rozegrane zostaną w sumie 4 mecze: 2 półfinały, mecz o 3 i na końcu mecz o 1 miejsce.