Konkurs „I Ty promuj Naszą Szkołę”

Konkurs „I Ty promuj Naszą Szkołę”

W dniu 22.03.2016 r. rozstrzygnięty została konkurs „I Ty promuj Naszą Szkołę”. Konkurs realizowany w ramach zajęć podstawy przedsiębiorczości skierowany był do uczniów klas I. Celem konkursu był wyłonienie najbardziej oryginalnego materiału (filmu, plakatu, ulotki) reklamującego Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy I nagrywając i montując filmy promocyjne. Niektóre klasy zaprojektowały również ulotkę promocyjną oraz wykonały plakaty reklamujące ZSP nr 8.

Komisja konkursowa zdecydowała, że zwycięzcą konkursu została klasa I TB. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie materiałów promocyjnych.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele podstaw przedsiębiorczości – pani Małgorzata Chrząszcz oraz pan Dariusz Jachimowski.

Podobne