Siatkarki ZSP 8 najlepsze w powiecie.

Siatkarki ZSP 8 najlepsze w powiecie.

W dniach 18-22 marca w  ZSP nr 6 zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasze siatkarki w rozgrywkach grupowych ,bez większego kłopotu wywalczyły pierwsze miejsce w  swojej grupie, pokonując uczennice  z  I LO, ZSP nr2 oraz ZSP nr1. W finale tych mistrzostw nasze dziewczęta w pierwszym meczu  zmierzyły się z koleżankami z ZSP nr 6 i po bardzo udanej walce wynikiem 2:0 awansowały do gry o pierwsze miejsce. Walkę o najwyższe podium rozegraliśmy z uczennicami II LO. Początek każdego seta nie był dla nas korzystny natomiast nasze dziewczyny szybko odrabiały straty i po zaciętej walce szczególnie w drugim secie, pokazały na co je stać i pokonały swoje rywalki 2:0. Nasze mistrzynie 31 marca walczyć będą w półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Gotner 3E,  Joanna Gotner 3E, Aleksandra Gotner 3E, Wiktoria Cyniak 3E, Aleksandra Leśniewska 3E, Kowalska Kamila 3E, Daria Kuta 2B, Martyna Bernacka 2B, Patrycja Lubicka 1A, Agata Lutek 1A, Beata Chmielewska 2C, Angelika Józefowicz 1B, Aleksandra Kotowska 1B.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…