Sukcesy naszych recytatorów

Sukcesy naszych recytatorów

16 marca 2016 w Miejskim Ośrodku Kultury, filii Miejskiego Centrum Kultury, przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Bardini – uczennica klasy IIb (turniej „Wywiedzione ze słowa”), przygotowywana przez panią Anetę Kowalską oraz Sebastian Kula – uczeń klasy IIIb i Mateusz Lizut – uczeń klasy Ia (recytacja w kategorii młodzież szkół ponadgimnazjalnych), przygotowywani przez panią Adriannę Jachimowską.

Prezentacje oceniało jury w składzie: Dorota Radziewicz – instruktor teatralny, logopeda, reżyser teatru dzieci i młodzieży, Milena Lisiecka – aktorka teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi oraz Karina Góra – muzyk, choreograf, scenarzysta, reżyser teatru dzieci i młodzieży, twórca i opiekun artystyczny Teatru „Trzcina”.

Sebastian Kula zajął III miejsce i będzie reprezentował naszą szkołę oraz powiat tomaszowski podczas eliminacji rejonowych, które odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim 02 kwietnia 2016 r.

 Gratulujemy i trzymamy kciuki…

 

Podobne