Technicy na budowie Galerii Tomaszów

Technicy na budowie Galerii Tomaszów

W dniu 18 marca 2016 r. technicy budownictwa z klasy 1TB wraz z nauczycielkami Elżbietą Rodzeń i Anną Witkowską uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej na budowę Galerii Tomaszów – największego centrum handlowego w naszym mieście.

Inwestor Acteeum Group proponuje najemcom 16.150 m2 powierzchni GLA a dla klientów zabezpiecza 450 miejsc parkingowych. Obiekt powstaje na terenie byłej fabryki włókienniczej Mazovia przy ul. Barlickiego. Generalnym Wykonawcą robót jest PORR Polska Construction S.A. z Warszawy. Budowa realizowana z zgodnie z przyjętym harmonogramem robót – kamieniami milowymi, zostanie zakończona przed Świętami Bożego Narodzenia bieżącego roku.

Uczestnicy wycieczki po przeszkoleniu z zakresu bhp na budowie, mieli możliwość zapoznania się z projektem technicznym obiektu a następnie bezpośredniej wizyty na placu budowy. Organizacja zaplecza budowy, organizacja samej budowy, maszyny, urządzenia, sprzęt, technologie robót i montażu wywarły na nas duże wrażenie. Z uwagi na szybki postęp robót i ciągle zmieniający się obraz budowanego obiektu zaplanowane są następne wizyty na placu budowy.

Bardzo dziękujemy Inwestorowi oraz Generalnemu Wykonawcy za wyrażenie zgody na wizytę przyszłych techników budownictwa na budowie.

komentarze

Podobne