Technicy na budowie Galerii Tomaszów

Technicy na budowie Galerii Tomaszów

W dniu 18 marca 2016 r. technicy budownictwa z klasy 1TB wraz z nauczycielkami Elżbietą Rodzeń i Anną Witkowską uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej na budowę Galerii Tomaszów – największego centrum handlowego w naszym mieście.

Inwestor Acteeum Group proponuje najemcom 16.150 m2 powierzchni GLA a dla klientów zabezpiecza 450 miejsc parkingowych. Obiekt powstaje na terenie byłej fabryki włókienniczej Mazovia przy ul. Barlickiego. Generalnym Wykonawcą robót jest PORR Polska Construction S.A. z Warszawy. Budowa realizowana z zgodnie z przyjętym harmonogramem robót – kamieniami milowymi, zostanie zakończona przed Świętami Bożego Narodzenia bieżącego roku.

Uczestnicy wycieczki po przeszkoleniu z zakresu bhp na budowie, mieli możliwość zapoznania się z projektem technicznym obiektu a następnie bezpośredniej wizyty na placu budowy. Organizacja zaplecza budowy, organizacja samej budowy, maszyny, urządzenia, sprzęt, technologie robót i montażu wywarły na nas duże wrażenie. Z uwagi na szybki postęp robót i ciągle zmieniający się obraz budowanego obiektu zaplanowane są następne wizyty na placu budowy.

Bardzo dziękujemy Inwestorowi oraz Generalnemu Wykonawcy za wyrażenie zgody na wizytę przyszłych techników budownictwa na budowie.

Podobne