Brąz koszykarek ZSP nr 8

Brąz koszykarek ZSP nr 8

W dniach 2-4 marca 2016 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Koszykarki  z naszej szkoły zwyciężyły w swojej grupie pokonując, w trudnym meczu, po dogrywce I LO 37:34 oraz ZSP nr 1 62:25. W meczu o najwyższą stawkę zawodniczki  ZSP nr 8 przegrały zdecydowanie półfinał z ZSP nr 2 40:24. W meczu o 3 miejsce pokonały rywalki grupowe z I LO, tym razem bez dogrywki, 36:33 i zdobyły brązowy medal mistrzostw. W finale koszykarki z II LO pokonały reprezentację Gastronomika 29:18.

W powiatowych zawodach piłki koszykowej dziewcząt ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim reprezentowały: Deredas Karina, Biskup Anna, Witek Anna, Józwik Martyna, Łaska Kinga, Kotowska Aleksandra, Leśniewska Aleksandra, Wojtala Magdalena, Rusek Aleksandra, Ornafa Adrianna, Dąbrowska Marlena pod kierunkiem mgr Cezarego Żegoty.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…