Plan zajęć w czasie ferii zimowych w roku szkolnym 2015/2016

Plan zajęć w czasie ferii zimowych w roku szkolnym 2015/2016

DzieńGodzinaOrganizator zajęćForma zajęćUczestnicy
poniedziałek
15.02
09.30-13.00fakultety z języka polskiegoIII E
poniedziałek
15.02
08.30-13.00J.Piechotafakultety z matematykiIII C
poniedziałek
15.02
09.00-12.00D. Jachimowskizajęcia SKŻ "Szkwał"zainteresowani
poniedziałek
15.02
10.00-12.00M. Chrząszcztańcezainteresowani
poniedziałek
15.02
13.00-15.00zajęcia fakultatywne z matematykizainteresowani
poniedziałek
15.02
10.00-11.00K. Pfaufakultety z języka angielskiegozainteresowani
wtorek
16.02
08.30-13.00J. Piechotafakultety z matematykiIII C
wtorek
16.02
09.30-13.00fakultety z języka polskiegoIII E
wtorek
16.02
10.00-11. 30C. ŻegotaZGS
wtorek
16.02
11.00-13.00M. Migałafakultety z języka polskiegozajęcia indywidualne
wtorek
16.02
09.00-13.00A. Jachimowskafakultety z języka polskiegoIII B
wtorek
16.02
13.00-15.00zajęcia dodatkowe z matematyki
wtorek
16.02
11.00-15.00M. Nawrockizajęcia dodatkowe z montażu OZEI TB
środa
17.02
09.30-13.00fakultety z języka polskiegoIII E
środa
17.02
10.00-12.00fakultety z języka niemieckiego
środa
17.02
08.30-13.00J. Piechotafakultety z matematykiIII C
środa
17.02
13.00-15.00zajęcia dodatkowe z matematyki
czwartek
18.02
10.00-11.30C. ŻegotaZGS
czwartek
18.02
10.00-13.00G. Góralczykpróbna matura z WOSIII E
czwartek
18.02
08.00-11.00A. Ziółekfakultety z biologii
czwartek
18.02
11.00-13.00A. Karbownikfakultety z języka niemieckiego
czwartek
18.02
09.00-11.00próbny egzamin ustny z języka angielskiego
czwartek
18.02
13.00-15.00zajęcia dodatkowe z matematyki
piątek
19.02
10.00-11.30M. MorgaZGS
piątek
19.02
09.00-11.15A. Karbownikfakultety z języka niemieckiego
piątek
19.02
09.00-11.00próbny egzamin ustny z języka angielskiego
piątek
19.02
11.15-14.15A. Ziółekfakultety z biologii
piątek
19.02
12.00-14.00M. Chrząszczpiłka siatkowa
piątek
19.02
12.00-14.00S. Szymańskifakultety z geaografii
piątek
19.02
13.00-15.00zajęcia dodatkowe z matematyki
piątek
19.02
10.00-12.00M. Nawrockizajęcia dodatkowe z montażu OZEI TB
piątek
19.02
10.00-12.00P. Dębickiprzygotowanie do konkursu Olimpiada solidarności i Żołnierze wyklęci
sobota
20.02
10.00-11.30P. Dębickizajęcia na strzelnicyuczniowie ZSP 8
poniedziałek
22.02
10.00-11.30M. MorgaZGS
poniedziałek
22.02
09.00-11.30fakultety z języka polskiegoIII C
poniedziałek
22.02
10.00-12.00W. Madejfakultety maturalne z matematyki
wtorek
23.02
11.30-13.00T. Migałapiłka siatkowa chłopcówreprezentacja ZSP 8
wtorek
23.02
10.00-11.30C. ŻegotaZGS
wtorek
23.02
10.00-12.30R. Kurkarewiczfakultety z chemii
wtorek
23.02
10.00-12.00W. Madejfakultety maturalne z matematykiIII C
wtorek
23.02
11.00-15.00M. Nawrockizajęcia dodatkowe z montażu OZEI TB
środa
24.02
09.00-11.30fakultety z języka polskiego
czwartek
25.02
10.00-11.30C. ŻegotaZGS
czwartek
25.02
10.00-12.30R. Kurkarewiczfakultety z chemiiIII C
czwartek
25.02
11.30-13.00T. Migałapiłka siatkowa chłopcówreprezentacja ZSP 8
piątek
26.02
12.00-14.00M. Chrząszczpiłka siatkowa

komentarze

Podobne

Olimpiady i konkursy

Olimpiady i konkursy

Dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności jeszcze w listopadzie polecamy następujące olimpiady…