Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

27 października w O.K.”Tkacz” odbyła się uroczystość posumowania współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2014/2015. Oczywiście nie mogło zabraknąć na niej naszych wspaniałych sportowców. Delegacja dziewcząt w składzie Monika Ajdamiak i Weronika Jedwabna wraz z dyrektorem szkoły Tomaszem Migałą odebrała puchar za zajęcie I miejsca w powiatowym współzawodnictwie sportowym, natomiast chłopcy reprezentowani przez Łukasza Zawiszę oraz Piotra Mierzwę zajęli w tym współzawodnictwie miejsce IV. Niestety naszym panom zabrakło trochę szczęścia ponieważ przegrali rywalizację sportową zaledwie 3pkt z II Liceum Ogólnokształcącym. Wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek w sukcesy sportowe naszej szkoły serdecznie dziękujemy.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…