Nagrodzeni nauczyciele ZSP 8

Nagrodzeni nauczyciele ZSP 8

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, filia w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas uroczystości pan Dariusz Jachimowski został odznaczony Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę, podpisanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudę. Pan Piotr Dębicki został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej podpisanym przez Minister Edukacji Narodowej panią Joannę Kluzik-Rostkowską.

Natomiast wcześniej, 14 października, podczas miejsko-powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Tomaszowie w OK Tkacz nagrodę Starosty Powiatowego odebrała Pani Izabela Golińska.

Gratulujemy.

 

TUTAJ więcej o obchodach dnia KEN w Tomaszowie.

 

Podobne

3-Majowe Święto

3-Majowe Święto

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w patriotycznych obchodach z okazji świąt majowych.…