Dwie złote sztafety ZSPnr8

Dwie złote sztafety ZSPnr8

12 października na błoniach tomaszowskich koło toru łyżwiarskiego w bardzo trudnych warunkach pogodowych odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza młodzież mimo padającego śniegu dzielnie walczyła zarówno z rywalami z tomaszowskich szkół  jak i szkołami z Opoczna. W klasyfikacji powiatu dziewczęta i chłopcy wywalczyli miejsca pierwsze natomiast w rejonie obie sztafety zajęły miejsca trzecie.GRATULUJEMY!

Naszą szkołę reprezentowali: Jedwabna Weronika 2C, Dąbrowska Marlena 1A, Lutek Agata 1A, Wojtala Patrycja 3B, Wojciechowska Weronika 3B, Kowalska Kamila 3E, Wijata Katarzyna 3C, Ajdamiak Monika 3A, Gielec Małgorzata 2B, Kłobucka Aleksandra 2B. Sztafeta chłopców wystartowała w składzie: Grad Arkadiusz 2B, Pełka Krystian 2A, Bielas Marcin 1TB, Kozłowski Paweł 2C, Dziubałtowski Mateusz 2C, Błaszczyk Kacper 1B, Baryś Benedykt 2C, Kubryn Mikołaj 1A, Drochliński Sebastian 1TB, Mierzwa Piotr 3C.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…