Mistrzostwa Polski w zawodach sportowo-pożarniczych

Mistrzostwa Polski w zawodach sportowo-pożarniczych

5 września w Polanicy Zdrój odbyły się XIV zawody sportowo-pożarnicze jednostek straży pożarnej. W zawodach wzięła udział broniąca tytułu wicemistrza Polski drużyna ze Smardzewic z uczniem klasy III C naszej szkoły – Piotrem Mierzwą oraz absolwentem Łukaszem Królem.

W zawodach zadebiutowała  żeńska drużyna z tej samej miejscowości z dwiema uczennicami  naszej szkoły w składzie: Klaudia Pełka III B oraz Karolina Król III C. Nasze uczennice zostały BRĄZOWYMI medalistkami Mistrzostw Polski a Piotr z Łukaszem zdobyli czwarte miejsce bijąc REKORD POLSKI w sztafecie pożarniczej !!

Dodajmy tylko, że w Polsce istnieje 16 tysięcy drużyn męskich oraz 3 tysiące drużyn żeńskich. Tym bardziej smakuje sukces. Gratulujemy.

Podobne

Ci co skaczą i fruwają…

Ci co skaczą i fruwają…

W piątek 23 marca 2018r. na stadionie wojskowym przy ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbył…