Uroczyste pożegnanie absolwentów

Uroczyste pożegnanie absolwentów

Czas płynie nieubłaganie. W piątek 24.04. 2015r. kolejny rocznik absolwentów pożegnał mury naszego liceum. Uroczyste spotkanie miało charakter podsumowania trzyletniego pobytu w szkole. Najważniejszym punktem programu było wręczenie świadectw abiturientom. Pan Dyrektor wyróżnił troje uczniów: Amandę Lesiak i Monikę Kołodziejską z klasy III B oraz Damiana Owczarka z klasy III E za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Gratulujemy!
Jak co roku na specjalne uznanie zasłużyli także się sportowcy, artyści, wolontariusze oraz krwiodawcy, których aktywność niezmiennie wpisuje się w tradycję naszej szkoły.
Uczniowie drugich klas do życzeń kierowanych w stronę maturzystów, dołączyli kilka żartobliwych scenek, przypominających etapy rozwoju „istoty szkolnej” oraz muzyczną dedykację.
Absolwentom życzymy powodzenia na maturze. Trzymamy za Was kciuki!

Podobne