Srebro piłkarek nożnych

Srebro piłkarek nożnych

W minioną środę 15 kwietnia 2015 r na boisku” Orlik” przy II LO odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły w eliminacjach grupowych, które odbyły się kilka dni wcześniej zajęły drugie miejsce i dostały się do ścisłego finału. W finale pierwszy mecz nasze dziewczyny grały z uczennicami I LO. Po zaciętej walce w podstawowym czasie gry żadna z drużyn nie zdobyła gola i konieczna była dogrywka. Pierwsza jej połowa nie przyniosła rozwiązania tego meczu, natomiast w drugiej części spotkania nasza reprezentantka Wiola Pawlak zdobyła jedynego gola w tym spotkaniu co dało nam możliwość gry o złoto. W grze o pierwsze miejsce znów nasz szkoła spotkała się z uczennicami II LO i niestety mimo zaciętej walki mecz zakończył się 2:0 dla rywalek. Naszą szkołę reprezentowały: Wioletta Pawlak IIIC, Paulina Kaczmarczyk IIIC, Milena Chaber IIID, Monika Ajdamiak IIA, Karina Wiktorowicz IIC, Aleksandra Leśniewska IIE, Daria Kuta IB, Agata Woźniak IB, Aleksandra Woźniak IB, Natalia Kołodziejska I, Kot Aleksandra IC, Natalia Dobrowolska IB.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…