IV MIEJSCE W W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

IV MIEJSCE W W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

W dniu 15.04.2015 w ramach Licealiady, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców.

W wyniku losowania uczniowie III Liceum trafili do grupy ze szkołami z Łowicza i Wielunia. Jak okazało się później to pierwsze spotkanie z Wieluniem było decydujące o kolejności w walce o medale. Po przegranej w pierwszej partii nasi chłopcy przystąpili bardzo skoncentrowani na drugą partię. Niestety po bardzo emocjonującej końcówce musieliśmy uznać wyższość uczniów z Wielunia, a my tym samym straciliśmy szanse na pierwsze dwa miejsca. Aby liczyć się w walce o brązowy medal musieliśmy wygrać z Łowiczem. W meczu tym rywalom nie daliśmy żadnych złudzeń i pewne 2:0 dało szanse na walkę o trzecie miejsc.

W meczu o „brąz” rywalem III LO był mocny zespół z Ozorkowa, który był faworytem całego turnieju. Nieoczekiwanie to nasi uczniowie prowadzili po pierwszym secie. Druga partia na korzyść ozorkowian. Zwycięzcę musiał wytypować tie-break. Tu emocje do ostatniej piłki. Niestety w samej końcówce to zespół Ozorkowa pokazał wyższość i zajął trzecie miejsce.

Nasi uczniowie zagrali w składzie: Łukasz Zawisza, Wilk Mateusz, Małecki Igor, Artur Kaczmarek, Grabowski Łukasz, Kamiński Łukasz, Bigos Adrian, Kowalczyk Michał, Grad Arkadiusz, Sęk Norbert, Hubert Rybiński, , Krystian Staniec. Opiekunem jest Tomasz Migała.

Podczas turnieju naszej drużynie kibicowała spora liczba uczniów i nauczycieli III LO oraz gościnnie uczniowie ZSP 2. Dziękujemy za wspaniały doping ! 😀

Więcej zdjęć w Szkolnej Galerii Multimediów wkrótce: TUTAJ.

Foto: p. Justyna Piasta, dziękujemy !

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…