Dzień Otwarty w III LO i T6

Dzień Otwarty w III LO i T6

27.03.2015 tomaszowscy gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2015/2016. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kierunki techniczne, które pojawią się na Nadrzecznej od września 2015. Wyjątkowo licznie zgromadzeni gimnazjaliści mieli okazję uczestniczyć w ciekawych doświadczeniach chemicznych, występach muzycznych i tanecznych, przedstawieniu „Wisława Szymborska – poetka zdziwiona światem”. Czekały na nich również atrakcje takie, jak: prezentacja multimedialna „Ciekawe liczby”, prezentacja ciekawostek z krajów niemieckojęzycznych, prezentacja kultury Włoch, wystawa „Historia starej książki, kawiarenka Samorządu Uczniowskiego, kiermasz Wolontariatu, turniej piłki siatkowej, oraz gabinet zagadek matematycznych. Dzięki prezentacji SKŻ (Szkolne Koło Żeglarskie), oraz SKTK (Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze) uczniowie gimnazjów dowiedzieli się o bardzo ciekawych zainteresowaniach naszych uczniów i nauczycieli.

Była to również okazja do podejrzenia niezwykłej atmosfery naszej szkoły. Wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy serdecznie dziękujemy.

K. Pfau

 

 

Podobne

Szkolne Mikołajki

Szkolne Mikołajki

W środę, 06.12 w naszej szkole odbył się Dzień Mikołajkowy. Tradycyjnie, w tym dniu  rozegrany…