PEWNY AWANS III LO DO FINAŁU MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

W dniu 26.03.2015 w ramach Licealiady, w III Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim, odbyły się zawody rejonowe w piłce siatkowej chłopców. Uczniowie III Liceum zdecydowanie wygrali wszystkie swoje spotkania. Najpierw pokonali ZSO Opoczno 2:0, a następnie również stosunkiem 2:0 LO Tuszyn. Tym samym zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finałów mistrzostw województwa.

Siatkarzy naszego liceum wspierali kibicujący uczniowie III LO na czele z Klubem Kibica „Lechii” Tomaszów.

Gospodarzem walki o medale jest Tomaszów Mazowiecki. Turniej finałowy odbędzie się w ZSP 2 w dniu 15 kwietnia 2015 roku.

Nasi uczniowie zagrali w składzie: Łukasz Zawisza, Wilk Mateusz, Małecki Igor, Artur Kaczmarek, Grabowski Łukasz, Kamiński Łukasz, Bigos Adrian, Kowalczyk Michał, Grad Arkadiusz, Sęk Norbert, Hubert Rybiński, Krystian Staniec. Opiekunem jest Tomasz Migała.