PEWNY AWANS III LO DO FINAŁU MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

PEWNY AWANS III LO DO FINAŁU MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

W dniu 26.03.2015 w ramach Licealiady, w III Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim, odbyły się zawody rejonowe w piłce siatkowej chłopców. Uczniowie III Liceum zdecydowanie wygrali wszystkie swoje spotkania. Najpierw pokonali ZSO Opoczno 2:0, a następnie również stosunkiem 2:0 LO Tuszyn. Tym samym zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finałów mistrzostw województwa.

Siatkarzy naszego liceum wspierali kibicujący uczniowie III LO na czele z Klubem Kibica „Lechii” Tomaszów.

Gospodarzem walki o medale jest Tomaszów Mazowiecki. Turniej finałowy odbędzie się w ZSP 2 w dniu 15 kwietnia 2015 roku.

Nasi uczniowie zagrali w składzie: Łukasz Zawisza, Wilk Mateusz, Małecki Igor, Artur Kaczmarek, Grabowski Łukasz, Kamiński Łukasz, Bigos Adrian, Kowalczyk Michał, Grad Arkadiusz, Sęk Norbert, Hubert Rybiński, Krystian Staniec. Opiekunem jest Tomasz Migała.

 

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…