Brązowy medal dziewcząt z III LO

W dniach 24 – 27 lutego 2015 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Uczennice III LO trafiły do grupy z II LO i ZSP 2. Dobra i skuteczna gra pozwoliła wygrać w/w spotkania i z pierwszego miejsca awansować do półfinału. W ½ przyszło nam zmierzyć się z I LO. Początek meczu to gra punkt za punkt. Pierwsza partia na korzyść III LO. Druga odsłona przebiegała podobnie. Tym razem trzeba było uznać wyższość zawodniczkom I LO. Trzeci set niezwykle zacięty. Niestety przegrana na przewagi. Bez wątpienia duże znaczenie miała nieobecność naszej liderki Kingi Wysokińskiej w tym dniu, która wyjechała na Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek. Trzeba jednak pochwalić jej zastępczynie Martynę Bernacką, która zagrała dobre zawody. Po porażce nasze dziewczyny w meczu o brązowy medal pokazały klasę ci pewnie pokonały II LO 2:0.

Reprezentantki III LO zagrały w składzie: Kinga Wysokińska, Martyna Bąk, Martyna Bernacka, Aleksandra Gotner, Joanna Gotner, Aleksandra Leśniewska, Kinga Łaska, Daria Kuta, Wiktoria Cyniak, Kamila Kowalska, Angelika Jobczyk.