Podsumowanie Turnieju Tenisa Stołowego

W dniach 04.12.2014-07.01.2015 na sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 13 chłopców i 7 dziewcząt. Panowie zostali podzielni na trzy grupy, w Grupie A rywalizowali: Paweł Daroch 3D, Paweł Kozłowski 1C, Artur Kaczmarek 2E oraz Wiktor Wójciak 2C; Grupa B: Jakub Goździk 3D, Mateusz Dziubałtowski 1C, Łukasz Kamiński 2E, Adrian Bigos 2C; Grupa C: Łukasz Zawisza 2C, Michał Kowalczyk 2E, Marcel Gawłowski 2E, Przemek Kapuściński 2A, Rafał Filicha 2C, z każdej grupy do ścisłego finału przeszło dwóch chłopców. Turniej począwszy od eliminacji, aż do samego finału był rozgrywany systemem „każdy z każdym. Po zaciętej walce miejsca na podium zajęli: I miejsce Wiktor Wójciak 2C, II miejsce Zawisza Łukasz 2C, III miejsce Przemek Kapuściński 2A.

Dziewczęta zostały podzielone na dwie grupy Grupa A: Milena Chaber 3B, Oktawia Warczyńska 2C, Paulina Ślusarczyk 2A, Karolina Dela 3A; Grupa B: Anna Kocięba 3B, Katarzyna Pająk 1C, Kamila Kowalska 2E. Po rozgrywkach grupowych w finale panie zajęły kolejno miejsca: I miejsce Milena Chaber 3B, II miejsce Katarzyna Pająk 1C, III miejsce Paulina Ślusarczyk 2A, IV miejsce Anna Kocięba 3B.

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Powiatu, które zostały rozegrane w ZSP nr1. Chłopcy niestety zostali pokonani przez swoich rywali z grupy tj. ILO i ZSP nr2 i nie awansowali do półfinału. Natomiast nasze dziewczęta w składzie Milena Chaber, Katarzyna Pająk oraz Anna Kocięba po świetnej walce zostały Mistrzyniami Powiatu w Tenisie Stołowym i będą reprezentowały nasz powiat na zawodach rejonowych. Serdecznie gratulujemy!