Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

29 września przy torze łyżwiarskim odbyły  się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wśród szkół ponadgimnazjalnych to nasze zawodniczki po zaciętej walce po raz kolejny zdobyły Mistrzostwo Powiatu w swojej kategorii.Chłopcy mimo dużych ambicji i wysiłku jaki włożyli w swój start na tych zawodach zajęli czwarte miejsce. Dziewczęta po tak dobrym występie będą mogły reprezentować powiat na Mistrzostwach Rejonu, które odbędą się 17 października. Liczymy na dobry występ naszych zawodniczek. Powodzenia.

Naszą szkołę reprezentowały: Pawlak Wioletta, Jedwabna Weronika, Wijata Katarzyna, Wojtala Patrycja, Pogorzała Daria, Kaczmarczyk Paulina, Kowalska Kamila, Wódzka Kinga, Rogulska Natalia, Bąk Martyna.
Chłopcy rywalizowali w składzie: Mierzwa Piotr, Kuliński Karol, Pawlak Mateusz, Śmigiel Damian, Małecki Igor, Lisiak Adam, Grad Arkadiusz, Pietruszcak Błażej, Kozłowski Paweł, Dziubałtowski Mateusz.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…