„Aktywnie po zdrowie Wojtka”

„Aktywnie po zdrowie Wojtka”

14 kwietnia w III LO w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się akcja charytatywna  połączona z promocją  zdrowego  stylu życia pod hasłem : „Aktywnie po zdrowie Wojtka ”. W tym dniu uczniowie z kierunku instruktor Fitness z Centrum Nauki i Biznesu „Żak”  oraz pani Katarzyna Kuc z FIT – UP poprowadzili zajęcia z „Zumby”. Tego dnia wszyscy chętni uczniowie wraz z organizatorkami akcji na terenie naszej szkoły panią D. Tracz i M. Chrząszcz uczyli się prostych kroków tanecznych w świetnej atmosferze. Była to okazja ,aby promować  zdrowy styl życia oraz wyrobić w uczniach nawyk aktywnego spędzania czasu wolnego, a przy tej okazji także zebrać pieniądze na leczenie chorego Wojtka Zarzyckiego.

ZUMBA jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. W tym dniu zebrano  kwotę 312 zł ze sprzedaży biletów.

Warto tutaj wspomnieć, że to nie jedyna taka akcja charytatywna na terenie naszej szkoły, która wspomaga  zebranie  funduszy na leczenie Wojtusia. Przez ostatnich kilka miesięcy zebraliśmy i wpłaciliśmy na konto Fundacji „Zdążyć z pomocą” dla Wojtka kwotę 2260 zł. Wszystkim, którzy pomogli zebrać  te pieniądze bardzo dziękujemy za okazane serce.

 

Podobne

Akcja Szczoteczka

Akcja Szczoteczka

Na wiosnę wolontariusze ZSP nr 8 pod kierunkiem p. Anety Albrecht- Geszcz w ramach edukacji…