Wizyta w koszarach

Wizyta w koszarach

W piątek 28 marca 2014 roku uczniowie klas IA i IC będący pod opieką p. Małgorzaty Chrząszcz i p. Grażyny Góralczyk uczestniczyli w Dniach Otwartych Koszar 7bkpow. Młodzież naszej szkoły miała możliwość obejrzeć niektóre elementy wyposażenia wojskowego jednostki, m.in. broń strzelecką, sprzęt spadochronowy, symulator pola walki „Śnieżnik” oraz sprzęt saperski. Chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie lub zobaczyć jak pracuje wykrywacz min. Wizyty w tomaszowskiej jednostce wojskowej stały się niemal tradycją naszej szkoły podpartą aktualnie formalnym planem współpracy z 7 Dywizjonem Ułanów Lubelskich.

100_3821 100_3816 100_3823 100_3806

Podobne

Ci co skaczą i fruwają…

Ci co skaczą i fruwają…

W piątek 23 marca 2018r. na stadionie wojskowym przy ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbył…