Piłka koszykowa chłopców

Piłka koszykowa chłopców

W dniach 24, 25 i 27 lutego 2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców. Koszykarze III LO w spotkaniach grupowych wygrali wszystkie swoje mecze: ZSP2 40:14, z I LO 31:22 i z ZSP3 44:24 awansując do finałów z pierwszego miejsca w grupie. W meczach finałowych nasi zawodnicy wygrali półfinał z II LO 32:10 W spotkaniu o  złoty medal reprezentacja naszego liceum pokonała, po bardzo trudnym i wyrównanym meczu, drużynę ZSP1 36:26.  W turnieju tym nasza reprezentacja koszykarzy zagrała zgodnie z oczekiwaniami. Zespół wyróżniał się bardzo dobrą grą w obronie i skutecznością w ataku.

W powiatowych zawodach piłki  koszykowej chłopców  III LO w Tomaszowie Mazowieckim reprezentowali: Kamiński Aleksander 3C, Biskup Adam 2C, Milczarek Michał 2D, Piskorski Piotr 2D, Tomczyk Wiktor 2D, Ostrowski Mateusz 2D, Krawczyk Hubert 2D, Kuta Piotr 2D, Szaciłowski Radosław 2D, Wójciak Wiktor 1E .

DSC00032 DSC00037 DSC00038

 

Więcej w szkolnej galerii zdjęć TUTAJ.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…