The Great Himalaya Trail 2014

The Great Himalaya Trail 2014

Niedawno w naszej szkole gościł Bartosz Malinowski z prezentacją projektu „Long Walk Expedition”. Tym razem kieruje do Was prośbę o pomoc w realizacji kolejnego przedsięwzięcia.

Cześć, biorę udział w w Memoriale Piotra Morawskiego „Miej Odwagę”. W 2014 roku planuję samotnie przemierzyć pieszo „Wielki Szlak Himalajski – The Great Himalaya Trail” liczący ponad 1700 km z zachodu na wschód Nepalu. Możesz wesprzeć projekt głosując na moją wyprawę: Wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail; http://www.miejodwage.pl/glosuj.php?!=ziemia&id=236

Możesz też przesłać info do znajomych na fejsa i inne.

Uwaga techniczna: Aby oddać głos należy wpisać swój adresu e-mail na stronie Memoriału (link powyżej), potem potwierdzić klikając link jaki otrzymacie w mailu zwrotnym. Jeśli takowy się nie pojawił w Twojej skrzynce – znaczy, że wpadł do spamu i tam trzeba go znaleźć i kliknąć. Aby uniknąć problemów z oddaniem głosu – zwróć uwagę na podanie prawidłowego adresu e-mail i sprawdzajcie, czy mail zwrotny nie trafił do SPAM-u. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy na adres: info@miejodwage.pl.

Dzięki wielkie za pomoc-Bartosz Malinowski.

upper_lower_smalll (1)

Podobne