Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Już po raz kolejny w naszej szkole w dniach 9-19 grudnia 2013r został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. W tym roku zgłosiło się 13 dziewcząt i 22 chłopców. Ze względu na dużą ilość chętnych w dniach 9-12 grudnia zostały rozegrane w pierwszej kolejności eliminacje klasowe. Do turnieju głównego z każdej zgłoszonej klasy przeszły dwie osoby. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Wśród  chłopców zostały wyłonione trzy  grupy, z każdej do finału przechodziły dwie osoby. Wśród dziewcząt rozegrane zostały dwie grupy  i bezpośrednio do finału awansowały po dwie uczennice. Finały zostały rozegrane 19 grudnia 2014r i po zaciętej walce miejsca kolejno  wśród chłopców zajęli: pierwsze miejsce Wiktor Wójciak IC, drugie miejsce Damian Dula 3D, trzecie miejsce Łukasz Zawisza IC. Natomiast najlepsze wśród dziewcząt okazały się: Chaber Milena 1B miejsce pierwsze, Anna Kabała 3A miejsce drugie i Anna Kocięba miejsce trzecie. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom odbędzie się 17stycznia 2014r na sali gimnastycznej.  Uczniowie, którzy zajęli  miejsca na podium  w dniach 7-8 stycznia 2014r reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych. Niestety mimo dużej waleczności uczniów poziom  zawodów był bardzo wysoki i nasza szkoła zajęła miejsca poza podium.

Więcej zdjęć w szkolnej galerii multimediów TUTAJ.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…