Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2012/2013

Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2012/2013

Dnia 19.11.2013 w Domu Kultury „TKACZ” odbyło się uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej szkół z terenu powiatu tomaszowskiego połączone z uroczystością 60 lecia Szkolnego Związku Sportowego.
Tego dnia dyplomami i pucharami nagrodzono najlepsze szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, które w rywalizacji sportowej zajęły najwyższe lokaty. Wśród nagrodzonych szkół nie mogło zabraknąć także III Liceum Ogólnokształcącego. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców reprezentacje naszej szkoły zajęły w klasyfikacji ogólnej drugie miejsca. Na wynik ten złożyło się wiele udanych występów w różnych dyscyplinach w zeszłorocznej LICEALIADZIE. Nasza szkołę w uroczystości tej reprezentowali Martyna Bąk i Dominik Filipczak, którzy odebrali okazałe puchary ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

puchary

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…