Sztafety pływackie

Sztafety pływackie

29 października 2013 roku na pływalni Gimnazjum nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetach pływackich (10ˣ50metrów). W pierwszej kolejności wystartowały dziewczęta. Po zaciętej walce drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce, ustępując drużynom II LO ( I miejsce) i I LO ( II miejsce).
Następnie do walki o najlepsze wyniki przystąpili chłopcy. W tym przypadku odbyły się dwie serie i w efekcie nasza reprezentacja zajęła również III miejsce przegrywając minimalnie z II LO. Wśród chłopców zwyciężyła reprezentacja I LO.
Naszą szkołę reprezentowali:
W kategorii dziewcząt: Bąk Martyna, Piotrowska Karolina, Łaska Kinga, Stańdo Kinga, Lechowska Karolina, Kwapisz Izabela, Leśniewska Aleksandra, Liburska Aleksandra, Bąk Kinga, Łaska Dagmara i Król Karolina.
W kategorii chłopców: Komar Jacek, Kaproń Damian,Wiktorowicz Kacper, Owsianka Łukasz, Śmigiel Damian,Głowacki Marceli, Kaczmarek Artur, Ziętkowski Michał,Małecki Igor,Peliński Jakub i Wilk Mateusz.

Sztafety pływackie 2013

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…