Sukcesy w Lidze Lekkoatletycznej

Sukcesy w Lidze Lekkoatletycznej

8 października 2013 na stadionie Lechii odbyły się mistrzostwa powiatu połączone z mistrzostwami rejonu w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentacje III Liceum Ogólnokształcącego.

Po podsumowaniu wszystkich konkurencji okazało się, że najlepszymi lekkoatletkami zostały dziewczęta z naszej szkoły. Zdobyły zarówno mistrzostwo powiatu jak i rejonu. Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Weronika Wojciechowska, Katarzyna Skrzypczyk, Monika Ajdamiak (bieg 100m), Marta Galicka, Paulina Kaczmarczyk, Klaudia Kołodziejska (bieg 400m), Daria Pogorzała, Magdalena Bednarek, Wioletta Pawlak (bieg 800m), Kinga Wysokińska, Martyna Bąk (skok w dal), Karina Wiktorowicz, Anna Witek, Dagmara Goździk (pchnięcie kulą), Weronika Wojciechowska, Marta Galicka, Martyna Bąk i Kinga Wysokińska (sztafeta 4x100m).

Reprezentacja chłopców III LO w klasyfikacji powiatowej zajęła drugie miejsce a w rejonie trzecie.

Chłopcy wystartowali w składzie: Damian Śmigiel, Norbert Sęk (bieg 100m), Dawid Starzyński, Maciej Owczarek, Dominik Filipczak (bieg 400m), Maciej Świnoga, Piotr Mierzwa, Mateusz Pawlak (bieg 1500m), Bartłomiej Witczak, Łukasz Grabowski (pchnięcie kulą), Łukasz Zawisza, Jakub Pociejkin (skok w dal), Damian Śmigiel, Łukasz Zawisza, Norbert Sęk i Dominik Filipczak (sztafeta 4x100m).

 Gratulujemy udanego startu.

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…